2-Power 2P-OTLC2563DSATA/2.5 internal solid state drive
SKU
2P-OTLC2563DSATA/2.5
| SKU | 2P-OTLC2563DSATA/2.5 |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
SATA
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Weight | 50 g |
| Height | 7 mm |
| Depth | 100 mm |
| Package width | 7 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 5 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 7 mm |
| Package depth | 100 mm |
| Package height | 5 mm |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
2-Power 2P-OTLC2563DSATA/2.5 internal...
Login for pricing
Hypertec FirestormLite 240GB 2.5 7mm S...
Login for pricing
Recommended
2-Power 240GB M.2 6GBp/s SSD
HP S700 Pro 128 GB M.2 Serial ATA III
Popular
HP S700 120 GB M.2 Serial ATA III
Bestseller
Team Group CX2 256 GB 2.5" Serial...