2-Power 2P-OTLC2TB3DSATA/2.5 internal solid state drive
SKU
2P-OTLC2TB3DSATA/2.5
| SKU | 2P-OTLC2TB3DSATA/2.5 |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | In Stock |
SATA
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 70 mm |
| Weight | 33 g |
| Height | 7 mm |
| Depth | 100 mm |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 10 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 110 mm |
| Package depth | 235 mm |
| Package height | 10 mm |
You may also be interested in
| Product |
2-Power 2P-OTLC2TB3DSATA/2.5 internal...
Login for pricing
Hypertec FirestormLite 2TB M.2 2280 PC...
Login for pricing
Popular
Lexar NS100 2 TB 2.5" Serial ATA...