RE61BL004227
| Maximum screen size | 6.1 " |
|---|---|
| Brand compatibility | Apple |
| Material | Recycled plastic |
| Product colour | Black |
| SKU | RE61BL004227 |
| EAN | 5711428042279 |
| Manufacturer | Dbramante1928 |
| Availability | In Stock |
| Design | |
|---|---|
| Technical details | |
| Case type | Cover |
| Country of origin | China |
| Product colour | Black |
| Compatibility | iPhone 17e/16e/15/14/13 |
| Maximum screen size | 15.5 cm (6.1") |
| Features | |
| Case type | Cover |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Width | 75 mm |
| Height | 150 mm |
| Depth | 10 mm |
| Weight | 25.6 g |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 12 mm |
| Package height | 170 mm |
| Package weight | 32.8 g |
| Packaging data | |
| Package width | 90 mm |
| Package depth | 12 mm |
| Package height | 170 mm |
| Package weight | 32.8 g |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 290 mm |
| Master (outer) case length | 140 mm |
| Master (outer) case height | 200 mm |